/Files/images/23568.jpg14 травня 2019 року в місті Умані стартував проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який спрямований на створення сприятливого середовища для впровадження децентралізаційної реформи в Україні, зміцнення місцевого самоврядування. Проект реалізується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID). В цьому році у проекті , під час третьої хвилі реалізації, прийняли участь 70 громад по всій Україні.
Команда Уманська міська централізована система бібліотек на чолі з директором Людмилою Чупряк та Громадська організація «Шлях добра », яку очолює Тетяна Мануйлова, отримали перемогу і будуть реалізовувати проект з травня по вересень 2019 року.
Так як бібліотека на сучасному етапі спрямовує свою роботу на посилення інформаційної функції і є посередником між владою та громадою, було організовано відкритий простір «Сценарії децентралізації в Умані». Учасниками зустрічі були: секретар Уманської міської ради, член виконавчого комітету Людмила Кирилюк, координатор проекту ПУЛЬС Тетяна Дементьєва (м.Київ), начальник відділу у справах сім'ї та молоді – Наталя Вдовиченко, начальник відділу охорони здоров'я – Артур Семенець, головний спеціаліст відділу культури – Неля Петриченко, головний спеціаліст відділу у справах сім'ї та молоді Анна Циктор, головний спеціаліст відділу архітектурно-будівельного контролю – Артем Ткачук, заступник начальника Управління праці та соціального захисту населення – Оксана Гайдай, заступник начальника відділу освіти Ірина Миколенко та молодь міста.
Діалог між владою і громадою виявився досить конструктивним і продуктивним. Секретар Уманської міської ради, член виконавчого комітету Людмила Кирилюк розповіла присутнім про досягнення уманської громади в умовах децентралізації та про труднощі, які виникають у влади під час впровадження реформи. Озвучила перелік перспектив, які нас чекають на прикладі швецького досвіду. Було обговорено зміни в галузях освіти, медицини, благоустрою, архітектури, соціальної сфери та багато іншого. Молодь задавала питання та вносила свої пропозиції щодо розвитку міста.
Завдяки Проекту ПУЛЬС молодь міста отримала унікальну можливість в приміщенні бібліотеки поспілкуватись на тему реформи місцевого самоврядування. Налагоджена комунікація допоможе владі краще розуміти потреби кожного окремого громадянина, а громадяни мають змогу бути почутими. Саме навчання та інформування є ключовим завданням проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні »( ПУЛЬС), який спрямований на створення сприятливого середовища для впровадження децентралізаційно реформи в Україні, зміцнення місцевого самоврядування, поглиблення демократичних процесів розвитку територіальних громад та стабільноості держави. Адже в нашій державі сильним є саме громадянське суспільство .
Уманчанам пощастило жити в прекрасному, чарівному місті з великими перспективами, і від нас залежить за яким сценарієм воно буде розвиватись.

/Files/images/1puls/IMG_20190514_160102.jpg/Files/images/1puls/IMG_20190514_144111.jpg/Files/images/1puls/IMG_20190514_141135 (1).jpg/Files/images/1puls/IMG_20190514_160330.jpg/Files/images/1puls/eb37c5892830a54627e7880d4f10762b.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 37