• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Оnline-навчання « Бібліотека – відкритий публічний простір»

Оnline-навчання « Бібліотека – відкритий публічний простір»

2020-04-01

/Files/images/img_VUM_public-library.png

Ми змінюємо світ, а світ змінює нас. І такі традиційні суспільні атрибути, як-от книга, школа, бібліотека раптом набувають нового змісту та незвичної форми.

Під час загальнодержавного карантину працівники Уманської міської централізованої системи бібліотек проходять online-навчання « Бібліотека – відкритий публічний простір» від ВУМ ( освітньої ініціативи, яка поширює ідеї і сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні).

Курс орієнтований на працівників невеликих бібліотек (міських, районних, сільських), які щиро прагнуть зробити свою бібліотеку сучасною і відкритою для різних категорій користувачів.

Курс складається з 5-ти основних тем:

1. Бібліотека як система: сучасне призначення бібліотек, основні складові – приміщення, ІТ, традиційні та нові послуги; хто такий сервісний бібліотекар, навчання для бібліотекарів.

2. Бібліотека як простір: маленькі ідеї для великих змін, еко-бібліотека, стандарти та новий дизайн, приклади успішних дизайнерських рішень.

3. Бібліотека - доступ до інформації та знань: друковані та електронні видання; джерела для отримання якісних новин, освіти та розвитку, офіційної інформації; підтримка академічної доброчесності та інтелектуальне дозвілля.

4. Бібліотека - місце зустрічей: традиції та новації, що таке «третє місце» та як створити у ньому комфорт і затишок, як провести подію в бібліотеці, як залучити друзів та волонтерів.

5. Бібліотека - адвокація та комунікація: як комунікувати про себе світу (ключові повідомлення, ЗМІ та цифрові комунікації), що таке адвокаційна кампанія та як її проводити.

Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus – перший та найбільший проект безкоштовної освіти для всіх та кожного в Україні. Prometheus засновано 2014 року. Проект невпинно розвивається та зростає, збільшує кількість доступних курсів та впроваджує новітні навчальні методи для всіх.

Онлайн-курс «Ефективні презентації» розроблений для того, щоб розпочали свій шлях до вироблення нової системи створення презентацій. Курс пропонує природні моделі комунікації з людьми, які допоможуть утримувати їх увагу , будувати довіру і формувати партнерство.

В рамках цього курсу говорять про те, як творити власними руками вражаючий дизайн презентацій.

До Вашої уваги 5 коротких відео лекцій, конспекти та додаткові матеріали.

Долучайтеся!

/Files/images/Даниленко креативне.jpg/Files/images/Андрієвська ВО.jpg

/Files/images/91160539_1559999950817692_6285801739979325440_n.jpg

/Files/images/img_VUM_public-library.jpg/Files/images/img_VUM1_public-library.jpg

/Files/images/Олейніченко.jpg

/Files/images/Галда.jpg

/Files/images/Даниленко.jpg

/Files/images/Заярна.jpg

/Files/images/Райчинець.jpg/Files/images/Гладка.jpg

/Files/images/Нактініс.jpg/Files/images/цимбал.jpg

/Files/images/Андрієвська.jpg

/Files/images/Килінська.jpg

/Files/images/20200413_121255.jpg/Files/images/Комысаренко.jpg/Files/images/Олейныченко НО-.jpg /Files/images/Олейныч-.jpg

/Files/images/2-4994-.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 88