Зустріч із письменником

2016-10-07

/Files/images/skarbovskiy/4.jpg
7 жовтня 2016 року в приміщенні Центральної бібліотеки відбулась зустріч працівників Уманської ЦСБ з Іосифом Скарбовським – автором дев’яти книг, почесним членом Казахстанської Академії поезії, призером кількох міжнародних поетичних турнірів, лауреатом бронзових медалей Генріха Гейне, членом Міжнародної Спілки письменників, професором Академії російської словесності і витончених мистецтв, лауреатом Золотої медалі О. С. Пушкіна, та медалі Ф. М. Достоєвського.
На зустрічі також була присутня Марія Вельдман – заступник голови Ради ветеранів та праці м. Умані, а також Віолетта Сокович – перекладач на англійську, російську та українську мов, з якою співпрацює автор.
Іосиф Скарбовський читав зворушливі вірші зі своєї збірки «Нас держит прошлое в плену…». Ця книга була присвячена всім, хто воював, вижив, загинув під час Другої світової війни, написана від імені «дітей війни», від покоління, до якого належить сам автор.
В віршах поет розповідає про страшну катастрофу свого народу, про жінок на війні, про артистів що на передовій піднімали бойовий дух солдат, про загиблих невідомих героїв війни і ще багато-багато різних проникливих історій. Ця книга вийшла англійською, російською та українською мовами. Також був презентований другий том трилогії під назвою «Дети войны помнят хлебушка вкус», в якому розміщені вірші про дітей біженців та їх спогади. А також уваги присутніх був презентований сигнальний варіант третього тому під назвою «Пережившие разгром» про трагедію солдат в урочище Зелена брама.
Директор Уманської міської ЦСБ Чупряк Л. А. звернулась до автора зі словами вдячності та поваги і побажала Іосифу Скарбовському міцного здоров’я, наснаги, довгих років життя і нових творчих здобутків.

/Files/images/skarbovskiy/9.jpg/Files/images/skarbovskiy/2.jpg/Files/images/skarbovskiy/3.jpg/Files/images/skarbovskiy/5.jpg/Files/images/skarbovskiy/8.jpg/Files/images/skarbovskiy/6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 132