Всеукраїнській день бібліотек у нашій системі

2016-09-29

/Files/images/denbblotek/bk-d.png

Бібліотекарі Уманської міської централізованої системи бібліотек 29.09.2016р зустрілись в стінах БФ №4, щоб відзначити своє професійне свято Всеукраїнський день бібліотек «О, книго! Присвята богине! Народу й роду берегине».

Саме бібліотекар, як відомо, дуже давня професія. В різні часи та епохи це був і хранитель, і проповідник, і співбесідник, і психолог, і науковець, який серед тисяч і тисяч книг, газет і журналів міг легко знайти те що вкрай необхідне людині.

В читальному залі зібрались працівники Уманської міської централізованої системи бібліотек, ветерани бібліотечної ниви, які перебувають на заслуженому відпочинку, та запрошені гості, серед них: Петриченко Н. П. – представник відділу культури, Чепка О. В. – директор гуманітарно-педагогічного коледжу, Нижник С. В. – директор наукової бібліотеки УНУС, Городнюк А. В. – керівник літературної студії «Заспів» будинку дитячої та юнацької творчості та Сергій Цюрко – громадський діяч, музикант, поет, які привітали працівників бібліотечних установ зі святом.

З вітальним словом виступила директор УМ ЦСБ Чупряк Л. А., яка висловила вдячність бібліотечним працівникам за їх ініціативу, постійний пошук нових форм і методів роботи, творчий підхід до своєї справи. Кращих працівників системи нагороджено листами подяки, а ветеранів праці було згадано теплими словами вдячності.

Ведучі свята Райчинець Н. Р. та Яковенко А. М. представили присутнім ролик «Гімн бібліотек», на якому висвітлювалась робота книгозбірень, а зав. відділом комплектування та обробки літератури Палагута В. В. презентувала широкому загалу присутніх відеоролик про створення централізованої системи бібліотек, адже саме в цьому році виповнюється 40 років об’єднання міських бібліотек.

Працівники усіх бібліотек (а їх в системі 10) від імені своїх книгозбірень привітали колег зі святом, особливо всім присутнім підняло настрій гумористичне відеопривітання працівників ДБФ №2.

Від студентки-бандуристки музичного училища ім. Демуцького Вероніки Косенко прозвучало музичне вітання.

Голова профкому Козаченко О. О. від імені профспілки вручила подарунки.

Місцевий музикант та поет Сергій Цюрко прикрасив свято своїм літературно-музичним виступом.

Родзинкою свята був коровай, яким пригощали всіх присутніх. Спекла його наша колега – бібліотекар БФ №2 Нечеснюк О. О.

Від щирого серця вітаю бібліотечних фахівців зі святом. Нехай ваша праця надалі слугує благородній справі – збагаченню духовних надбань народу. Зичу міцного здоров’я, творчої наснаги, нових книг і вдячних читачів.

/Files/images/denbblotek/IMG_6353.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6357.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6366.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6383.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6395.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6413.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6417.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6425.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6436.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6442.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6444.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6456.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6465.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6469.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6475.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6478.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6487.JPG/Files/images/denbblotek/IMG_6488.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 92