Всеукраїнський день бібліотек

2015-09-30

/Files/images/novini_2015/IMG_2982.JPG

З нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек в бібліотеці-філії №4 відбулись урочистості для бібліотекарів Уманської МЦСБ. На урочистостях, окрім самих винуватців свята, були присутні начальник відділу культури та туризму Уманської міської ради Тетяна Миколаївна Гейко , головний спеціаліст відділу культури та туризму Євгеній Павлович Панчук та запрошені гості.

Професійне свято – це завжди є своєрідним підсумком зробленого , досягнутого. Начальник відділу культури та туризму Уманської міської ради Тетяна Миколаївна Гейко наголосила, що сьогодні бібліотечна справа є професією, що вимагає від працівників постійного пошуку, роботи над собою, удосконалення професійних знань, та вручила почесні грамоти бібліотекарям.

В Уманській централізованій системі бібліотек працює близько 50-ти бібліотекарів. Нас багато і всі ми різні, але нас об’єднує наша професія. Наша робота, можливо, малопомітна, та дуже необхідна.

Хтось із мудрих сказав: „Бібліотекар – це не професія, а стан душі”. Для кожної освіченої людини, бібліотекар – це насамперед творча особистість, яка безкорисливо, щедро з повною віддачею служить суспільству та читачеві.

/Files/images/novini_2015/IMG_2957.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 199