Фестиваль "Умань історична"

2015-05-29

/Files/images/IMG_3874.jpg

29 травня 2015 року в Художньому музеї відбувся фестиваль «Умань старовинна й вічно молода», присвячений Дню працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження. На заході були присутні :

- Плотнікова Любов Павлівна - секретар виконавчого комітету Уманської міської ради, яка вручила подячні листи керівникам видавничо-поліграфічних центрів.

/Files/images/IMG_3879.jpg

- Старший науковий співробітник Уманського краєзнавчого музею Давидюк Владислав Миронович , який розповів про зародження книгодрукування та видавничої справи в нашому місті.

/Files/images/IMG_3885.jpg

- Представники видавничо-поліграфічного центру «Візаві», Уманського видавничо-поліграфічного підприємства, видавничо-поліграфічної агенції «Софія»та інші.

Цілу серію книг про Уманський край , про наше місто, монографій, дослідницької літератури видали Кузнець Тетяна Володимирівна та Чорномаз Богдан Данилович – викладачі Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини, Кривошея Ігор Іванович – вчений секретар Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» , члени Уманського міського літературного об’єднання «ЛІТо» та інші.

/Files/images/IMG_3880.jpg

Фестиваль покликаний «сіяти вічне і мудре», пропагувати наше місто як історичний, культурний та туристичний центр не тільки Черкащини, а й усієї України.

Працівники Уманської міської ЦСБ підготували слайд-презентацію та продемонстрували її для присутніх на мультимедійному обладнанні.

/Files/images/IMG_3882.jpg

Бібліотекарі Уманської міської централізованої системи бібліотек привітали працівників видавництв, поліграфії та книго розповсюдження з їх професійним святом! Маємо надію про більш тісну співпрацю з ними по поповненню книжкового фонду бібліотек міста новинками їх видавничої діяльності.

/Files/images/IMG_3893.jpg/Files/images/IMG_3875.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 313