Про любов і не тільки…

2023-02-14

/Files/images/001_bbloteka/lrnik/20230214_185819.jpg

Я просто жінка. Просто жінка я.

П’ять букв у слові – ну куди простіше?

Я ніжна, я кохана, я твоя,

Я та, яка на світі найрідніша.

Цими рядками авторського вірша уманська поетеса Софія Кримовська розпочала свій творчий вечір «Про любов і не тільки…», який пройшов 14 лютого до Дня святого Валентина.

Поціновувачі високої поезії, що зібралися в читальній залі нашої бібліотеки, мали можливість насолодитися творчістю пані Софії, яка є яскравою, талановитою поетесою сучасності та впустила кожного небайдужого у свій світ, у свою душу, у своє середовище існування і творення. Вона різна у кожному вірші, вона постійна у позитивному сприйнятті оточуючого всесвіту.

Софія заворожує оточуючих своєю поезією, передає свої почуття, які кожен слухач інтерпретує по-своєму. «Співавтор кожного мого вірша – це слухач», - каже поетеса.

Твори, які прозвучали на заході, були не тільки про любов. За словами самої авторки, вона пише соціально-побутові, міські, вуличні, іронічні, жіночі вірші, які пішли в люди. Тому ми насолодилися різноплановістю творчості Софії в повну міру.

Не оминула поетеса і тему війни, яка є болючою для кожного українця. Вірш про знищення ворогом Маріуполя викликав на очах сльози в кожного. «Місто, розіп’яте на хресті, на пекло подібне нині».

Але ми вистоїмо, переможемо!

Софія всі кошти, які отримала від продажу своїх книг на творчому вечорі, перерахує на потреби Збройних Сил України!

/Files/images/001_bbloteka/lrnik/20230214_175838.jpg

/Files/images/001_bbloteka/lrnik/20230214_165822.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 135