• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • ВЕЧІР У БІБЛІОТЕЦІ. Спеціальний гість – Сашко Лірник

ВЕЧІР У БІБЛІОТЕЦІ. Спеціальний гість – Сашко Лірник

2023-02-06

/Files/images/001_bbloteka/lrnik/IMG_20230206_150351.jpg

6 січня в нашій бібліотеці відбувся феєричний вечір Сашка Лірника - улюбленого казкаря всієї України. Він не просто казкар, а Казкар від Бога!

Сашко Лірник - сценарист, актор, телеведучий, автор телепрограм, постійний учасник різноманітних етно- та музичних фестивалів, володар почесного звання " Заслужений працівник культури України". Володіє такими музичними інструментами, як колісна ліра, гітара. Має учнів не тільки в Україні, а і за кордоном.

Сашко Лірник - це людина -легенда, і ми пишаємося тим, що він народився у нас в Умані. На заході Сашко зумів, хоч на деякий час, повернути присутніх у їхнє дитинство, час, коли немає ніяких турбот, коли хочеться сміятися і радіти життю.

Сашко своєю творчістю надихає людей любити свою Батьківщину, культуру та мову, берегти свою історію і традиції.

Сашко Лірник веде активну волонтерську роботу по допомозі українським військовим і дітям. На вечорі була розіграна книга казок автора, кошти з якої будуть перераховані на допомогу воїнам ЗСУ, які ведуть запеклі бої з ворогом під Бахмутом.

Сашко Лірник - дійсно крутий, талановитий казкар, харизма якого заворожує присутніх. Під час виконання своїх чи українських народних казок, слухачі стають частиною дійства, наче знаходяться серед героїв його історій, проживають ці історії разом з ними і навчаються та набираються позитиву і мудрості, яку несуть наші українські казки: стають добрішими та людянішими, справжніми патріотами України.


/Files/images/001_bbloteka/lrnik/IMG_20230206_141645.jpg/Files/images/001_bbloteka/lrnik/IMG_20230206_155833.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 112