Презентація збірки

2023-01-27

/Files/images/001_bbloteka/prezentatsya/IMG_20230126_164336.jpg

/Files/images/001_bbloteka/prezentatsya/IMG_20230126_170727.jpg

26 січня працівники центральної бібліотеки для дорослих були запрошені в Софа хаб на презентацію збірки оповідань «Між війною та миром: історії життя». Це творчий проект Київської школи сторітелінгу «DO STORIES».

Це була зустріч з натхненницею, авторкою ідеї та організаторкою цього літературного проекту – Іриною Клішиною. Пані Ірина розповіла присутнім про процес створення цієї збірки і що ідея написання цих історій виникла саме в Умані.

Героями цієї збірки стали українські жінки, діти, тварини і, навіть, іграшка. 22 жінки-авторки намагались продовжити своє життя у цих історіях, розпакувати складні почуття у власному серці та знайшли в собі силу, щоб поділитися своїми історіями зі світом. Ілюстраціями до книги стали роботи черкаської художниці Вікторії Собко.

Ця книга – знахідка для тих, хто загубив себе у вирі війни, і хто хоче повернутися до життя , щоб наблизити перемогу та мир в Україні. Кошти з продажу книги призначені на допомогу постраждалим від війни.

Ми дуже вдячні, що викладач УДПУ Тетяна Тищенко подарувала нашій бібліотеці цю збірку, і тому користувачі книгозбірні матимуть змогу прочитати ці зворушливі і правдиві історії, пережиті під час війни українським народом.

Ми, як і всі українці, віримо, що ці жахіття скоро закінчаться, Україна переможе в цій жорстокій війні, і те, про що написано в цій книзі, залишиться як нагадування нашим нащадкам, що довелось пережити українському народу під час російської агресії. Віримо, що Перемога вже близько!

Читаємо і перемагаємо!

/Files/images/001_bbloteka/prezentatsya/IMG_20230126_170922.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 73