Молода зіронька

2022-02-08

/Files/images/kucherenko/Кучеренко.jpg
«Ламати стереотипи. Йти за покликом серця» - таке життєве кредо магістрантки УДПУ імені Павла Тичини, Наталії Кучеренко, яка нещодавно увійшла в когорту авторів нашої бібліотеки. Свою першу збірку поезій «Читати душу і не знати мов» Наталя випустила в період карантину, а тому ще не встигла презентувати її широкому колу читачів. Отож, дорогі друзі, знайомимо Вас із ще однією зірочкою на уманському літературному небосхилі. Наталія Кучеренко - учасниця університетського літературного об’єднання імені Миколи Бажана, лауреатка кількох літературних премій і конкурсів – дуже світла та позитивна дівчина, ніжна і тендітна, а її поезія сильна, високохудожня, яскрава, вона невтомною енергією заряджає всіх оточуючих. Дівчина вміє словом торкнути найпотаємніші струни людської душі. Свою віру в людей і світле майбутнє вона передала нам, читачам, через свою поезію.
«Світ справді кращає, поруч з невтомними людьми, котрі часом не сказавши жодного слова вміють зрозуміти, надихнути та підтримати. Безсоння поступово римує слова у вірші. Зменшуючи відстань між мрією та реальністю. Думки — безслівні обійми, які можуть вилікувати тих, хто потребує цього». — весь духовний світ у цих словах, так влучно сказаних юною поетесою.
Її вірші можна описати тисячами епітетів, варто лише відкрити книгу і почитати. Вони справжні, щирі, вічні. Ви зрозумієте це з перших рядків. Книга є в центральній бібліотеці для дорослих, а також Ви можете замовити свій примірник у Наталія Кучеренко./Files/images/kucherenko/книга.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 105