• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Презентація книги місцевих авторів "Умань літературна 2022"

Презентація книги місцевих авторів "Умань літературна 2022"

2022-01-18

/Files/images/rzne/5.jpg

Велику кількість справжніх талантів породила наша Уманщина, чимало існує геніальних творів, що назавжди прославили рідний край.

18 січня в приміщенні Уманської центральної бібліотеки для дорослих відбулася презентація нової збірки творів місцевих поетів і письменників «Умань літературна 2022». У вступному слові директор Уманської міської ЦСБ Людмила Анатоліївна Чупряк зазначила важливість цієї події для громади міста та розповіла про творчі здобутки місцевих авторів на літературному Олімпі Уманщини. Секретар виконавчого комітету Уманської міської ради Сиротюк Наталія Миколаївна подякувала авторам збірки за їх важливий вклад у розвиток краєзнавчої літератури та запевнила, що їх творчість буде високо оцінена громадою міста та місцевою владою.

Модератор заходу , упорядник збірки і поетеса Софія Кримовська представляла кожного з авторів збірки та запрошувала до виступу. З тими письменниками, хто не зміг прийти на презентацію книги, був налагоджений відеозв’язок та записані відео та аудіо звернення .

Свято шанує мистецькі традиції рідного краю сучасне покоління уманських поетів і письменників, представлене в збірці авторських творів «Умань літературна 2022».

Серед авторів - високоповажні та шановані серед міської громади люди , які займаються різноманітною діяльністю, але об’єднує всіх їх – любов до слова. Це і викладачі місцевих освітніх закладів, і студенти, волонтери і наші славні бійці – ветерани АТО, працівники культури та громадські активісти, домогосподарки і пенсіонери.

Твори поетів-земляків є цілковитим віддзеркаленням їхнього характеру – променистого, неспокійного й водночас романтичного, ніжного. Доля подарувала їм іскристий талант поета, і на знак вдячності вони все своє життя заримували в поетичні строфи.

Ми дуже раді нагоді поспілкуватися з цими людьми, які щиро закохані в рідну уманську землю.

Від кожного їхнього слова, кожного рядочка віє ніжністю, теплом, любов′ю до неньки-України, матері, коханої. Ці почуття виливаються у рими на папері і вплітаються у поетичні рядки.

Серед авторів книги і директор Уманської ЦСБ Чупряк Л.А., яка поділилася враженнями про збірку та зачитала свій вірш.

На святі звучали авторські пісні у виконанні місцевих бардів Сергія Кононенка та Володимира Торчинського .

Сподіваємося, ця збірка стане гарною щорічною традицією і дасть натхнення авторам для /Files/images/rzne/1.jpgвтілення нових творчих задумів.

/Files/images/rzne/2.jpg/Files/images/rzne/3.jpg/Files/images/rzne/6.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 128