Святкування Дня міста

2021-10-02

/Files/images/divovijna_uman/13.jpg

Дивовижна Умань

На світі стільки місць, де неодмінно хотілося б побувати…
Умань без перебільшення дивовижне місто, особливий колорит якого виявляється у тісному переплетінні минувшини і сучасності.
«Дивовижна Умань» - під такою назвою проходив відео конкурс до Дня міста, організований відділом з питань фізичної культури, спорту та молодіжної політики Управління та гуманітарної політики Уманської міської ради та Уманською централізованою системою бібліотек.
Конкурс проводився з метою популяризації Умані як туристичного міста, відчуття його неповторності, унікальності та автентичності. Було надіслано дуже багато творчих робіт, кращі з яких були оприлюднені на сторінці «Дивовижна Умань» в соціальній мережі Фейсбук.
Журі, до складу якого входять відео оператори, літератори, філологи, представники органів місцевого самоврядування, довго не могли обрати переможців конкурсу. Роботи вражали своєю оригінальністю та стилем. Але більшістю голосів все ж таки були обрані найкращі роботи, і начальник Управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради Миколенко І. О. вручила нагороди переможцям конкурсу.
Результати нагородження свідчать про те, що молодь нашого міста талановита, креативна, творча і любить і пишається нашим рідним містом.

/Files/images/divovijna_uman/23.jpg/Files/images/divovijna_uman/63.jpg/Files/images/divovijna_uman/43.jpg/Files/images/divovijna_uman/33.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 147