Життя присвячене служінню книзі

2019-02-08

/Files/images/bf4/цбс - 0004.jpg

2019 рік став ювілейним для людини щедрої душі Людмили Федорівни Заярної, спеціаліста вищого ґатунку, ще донедавна директора Уманської міської централізованої системи бібліотек.

Очолюючи більше 30 років Уманську міську ЦСБ , Людмила Федорівна завжди мислила і діяла стратегічно, виявляла такт і поміркованість, захищала інтереси колег, підлеглих, примножувала здобутки бібліотек та ініціювала проведення комп’ютеризації бібліотек системи.

Народилась Людмила Федорівна в багатодітній родині 8 лютого 1939 року в с. Підлісівка, Ямпільського району Вінницької області .

З дитинства її любов до книги переросла у справу всього життя. Відразу після закінчення середньої школи розпочала свій трудовий шлях в бібліотеці села Сліди, Могилів-Подільського району. Після одруження в 1959 році супроводжує чоловіка-військовослужбовця в Німеччину, Литву, Анголу та ін. Ініціативна, творча, ерудована Людмила Федорівна активно займається громадською діяльністю, опікуючись жіночою радою в Анголі та ін. Отримала бібліотечну освіту у Вільнюсі в 1967 році. З 1982 року працює старшим бібліотекарем Уманської центральної бібліотеки , а вже в 1986 році очолила систему бібліотек. Багато праці, розуму, винахідливості, таланту віддала Людмила Федорівна розвиткові культурного життя міста.

Вельмишановна Людмило Федорівно! Колектив Уманської міської централізованої системи бібліотек вітає Вас зі славним ювілеєм та бажає міцного здоров’я, благополуччя, оптимізму і наснаги. Ми щиро вдячні Вам за багаторічну сумлінну працю і високо цінуємо Ваш внесок у розвиток Уманської міської централізованої системи бібліотек. Нехай здійснюються всі Ваші плани, не полишає молодечий запал, і все на Вашому шляху відбувається з Божого благословення на довгії, щасливії літа!

/Files/images/bf4/60.jpg


З повагою і найкращими побажаннями колектив Уманської міської централізованої системи бібліотек


Кiлькiсть переглядiв: 170