Пані бібліотекар 2018

2018-09-27

/Files/images/den_bblotek_2018/IMG_1946.JPG

Віра, Надія і Любов знову зібрали працівників Уманської міської ЦСБ та гостей в читальній залі Бібліотеки - філії №4 , щоб віддати шану найвідданішим , найкращим працівникам – бібліотекарям, людям, які все своє життя зберігають диво людського творіння скарбницю людських знань книгу, які допомагають книзі знайти дорогу до читацького серця, навчають і виховують, пропагують літературу, виступають ораторами і слухачами, декламаторами і порадниками, є посередником між читачем та світовою інформаційною мережею.

Професійне свято, це своєрідний підсумок зробленого, досягнутого. Будь-яке свято – це завжди багато теплих слів вітань. Не виняток і наш день.

Начальник відділу культури Гейко Т.М. та директор централізованої системи бібліотек Чупряк Л.А. привітали бібліотечних працівників зі святом. Після чого всі присутні з задоволенням поринули у бібліо-шоу " Пані бібліотекар - 2018 ", за участю 6 молодих спеціалістів.

Хребтань Саша, Козаченко Аня , Галда Таня, Мартинюк Оксана, Коваленко Яна, Аргатюк Альона прийняли участь у конкурсних завданнях:

- Конкурс "Візитівка"

- Конкурс ерудитів

- Конкурс "Ну що б здавалося слова"

- Конкурс "Казковий герой"

- Конкурс "Бібліопазли"

- Конкурс "Домашнє завдання"

Для глядачів було розіграно "Безпрограшну лотерею".

Авторитетне та справедливе журі за результатами оцінювання визначили номінаціїї "Пані винахідливість", " Пані гумористка" ,"Пані смішка " , "Пані психолог", "Пані творче натхнення". За допомогою оплесків було визначено "Пані глядацьких симпатій".

Учасниць нагородили пам'ятними дарунками.

Все це дійство супроводжувалось концертними номерами Уманського міського будинку культури під керівнитвом виконуючого обов'язки директора Білошкурського Валентина./Files/images/den_bblotek_2018/IMG_1686.JPG/Files/images/den_bblotek_2018/IMG_1712.JPG/Files/images/den_bblotek_2018/IMG_1759.JPG/Files/images/den_bblotek_2018/IMG_1786.JPG/Files/images/den_bblotek_2018/IMG_1831.JPG/Files/images/den_bblotek_2018/IMG_1816.JPG

/Files/images/den_bblotek_2018/IMG_1921.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 196