• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини бібліотеки
  • Інтерактивні методи роботи бібліотек в організації змістовного дозвілля дітей та молоді

Інтерактивні методи роботи бібліотек в організації змістовного дозвілля дітей та молоді

2016-11-23

/Files/photogallery/DSCN6726.JPG

23 листопада 2016 року відбувся семінар для бібліотечних працівників Уманської міської системи бібліотек на тему «Інтерактивні методи роботи бібліотек в організації змістовного дозвілля дітей та молоді».

Відкрила семінар директор УМЦСБ Чупряк Л.А. з доповіддю на тему «Сучасна бібліотека – європейський рівень обслуговування». В своєму виступі Людмила Анатоліївна повідомила, що настав час змінювати підхід до роботи модернізуватися. До бібліотеки прийшов новий читач, із новими запитами, потребами, цілями. Варто замислитися над майбутнім бібліотек, їх місцем і розвитком в сучасному світі. Тому нові ідеї, ініціатива є рушійною силою в діяльності системи.

На семінар була запрошена американка Лінсі Чарльдз, яка є представником від Корпусу миру США. В себе на Батьківщині Лінсі деякий час працювала в бібліотеці, тому нам було цікаво послухати про діяльність бібліотек в США. За допомогою перекладача, Анни Віталіївни, викладача Уманського національного університету садівництва, Лінсі Чарльдз цікаво та компетентно розповіла про історію, організацію і роботу в бібліотеках Америки, про найвідоміші публічні бібліотеки США, та роль, яку вони відіграють в сучасному житті Америки.

Методист ЦБ Демидюк Т.В. провела консультацію «Інтерактивні технології в організації масової роботи юнацтва», а заступник директора по роботі з дітьми Жура В.К. продовжила семінар виступом «Бібліотеки УМЦСБ змінюють життя: успішні практики дитячих бібліотек по інтерактивному бібліотечному досвіду».

Також наші колеги Давидова Н.В., Комісаренко Н.П., Кравченко Г.В., Ліщук Л.В. поділилися інтерактивними формами роботи, впровадженими в їхніх бібліотеках.

Підсумовуючи семінар, Чупряк Л.А. зазначила, що наші бібліотеки – це не лише центр інформації, а й виховання інформаційної культури та інтелектуального розвитку підростаючого покоління. Вся діяльність наших бібліотек спрямована на те, щоб обслуговувати читачів на високому рівні, створюючи для них комфортне інформаційне середовище з використанням сучасних, якісних і оперативних засобів інформування.

/Files/photogallery/DSCN1121.jpg/Files/photogallery/DSCN1123.jpg/Files/photogallery/DSCN6741.JPG/Files/photogallery/DSCN6736.JPG/Files/photogallery/DSCN6739.JPG/Files/photogallery/DSCN1132.jpg/Files/photogallery/DSCN1136.jpg/Files/photogallery/DSCN1144.jpg/Files/photogallery/DSCN1146.jpg/Files/photogallery/DSCN1147.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 132