/Files/images/001_bbloteka/Душі моєї оберіг.jpg

Положення

про міський літературно-поетичний конкурс

«Душі моєї оберіг»

1. Загальні положення

1.1. Відділ культури Уманської міської ради проводить міський поетичний конкурс «Душі моєї оберіг», присвячений 204 –й річниці першої писемної згадки про місто Умань.

1.2. Основними завданнями конкурсу є вшанування неповторності міста Умань, його унікальності та автентичності; залучення широкого кола громадськості до участі в культурному житті міста; патріотичне виховання та сприяння розвитку літературного процесу в місті.

2. Організаційний комітет конкурсу

2.1. Для підготовки і проведення конкурсу створюється організаційний комітет, до складу якого входять представники відділу культури, відділу освіти, міської централізованої системи бібліотек, представники літературного об’єднання «ЛІтО» та Клубу молодих літераторів.

3. Вимоги до конкурсних робіт

3.1. Роботи на конкурс подаються до 30 вересня 2020 р..

3.2. Умови проведення конкурсу розміщуються на сайті Уманської міської ЦСБ та в соціальних мережах, на фейсбук-сторінці відділу культури Уманської міської ради.

3.3. На конкурс допускаються лише поетичні твори.

3.4. Твори конкурсантів повинні бути тематично пов’язані з містом Умань, його історією, сучасністю, культурою, пам’ятками, видатними особистостями тощо.

Тексти поетичних творів мають подаватися в електронному форматі (шрифт Times New Roman, 14 пт) .

Разом із твором автори надсилають в електронному форматі:

  • автобіографічні відомості із зазначенням контактних телефонів;

3.5. Вірші, що беруть участь у конкурсі, не рецензуються та не повертаються, можуть бути опубліковані організаторами конкурсу в соціальних мережах із зазначенням авторства.

4. Порядок приймання робіт

4.1. Конкурсні роботи приймаються оргкомітетом до 30 вересня 2020 р. на електронну адресу: e-mail: umancsb@gmail.com , а також за адресою: вул. Незалежності, 1, Уманська міська центральна бібліотека для дорослих.

4.2. Конкурсанти мають такі варіанти доставки своїх рукописів до оргкомітету:

  • відправити на e-mail оргкомітету;
  • принести власноруч;
  • надіслати поштою (якщо додано електронний носій).

5. Порядок обрання переможців

5.1. Журі розглядає отримані роботи та оцінює їх за 12-бальною шкалою. За підсумками розгляду проводиться загальне обговорення творів.

5.2.Визначення переможців здійснює журі. У випадку, коли декілька робіт отримали однакову кількість балів, журі спільно визначається щодо переможця.

6. Нагородження переможців

6.1. За рішенням журі переможці конкурсу нагороджуються дипломами та грошовими преміями.

1 (перша) премія – 500 грн., 2 (друга) премія – 300 грн.,3 (третя) премія – 200 грн.

6.2. За підсумками проведення конкурсу роботи учасників можуть використовуватися на розсуд організаторів, із обов’язковим зазначенням авторства.

Начальник відділу культури Т. М. Гейко

Кiлькiсть переглядiв: 226