Міська центральна бібліотека для дітей була створена в 1944 році в червні місяці. В той час вона була єдина дитяча бібліотека в місті та мала назву – міська дитяча бібліотека і знаходилася за адресою вул. Леніна буд.15.

/Files/images/tsdb/IMG_8809_thumb.jpg

Сучасна міська центральна бібліотека для дітей обслуговує 4790 користувачів щорічно. Це учні 1-9 класів, дошкільники, батьки, вихователі дитячих дошкільних закладів, студенти. Книговидача за рік становить майже 108170 примірників книг та періодичних видань.

Тривалий час очолює бібліотеку заступник директора по роботі з дітьми Жура Валентина Кузьмівна. Завжди допоможуть зануритися в таємничий, райдужно-різноманітний книжковий світ своїм маленьким читачам Жученко Наталя Леонідівна та Бутенко Людмила Сергіївна. Працівники старшого відділу Заярна Марина Миколаївна, Супрунюк Сніжана Янушівна , Андрієвська Валентина Олексіївна , Комісаренко Наталя Петрівна завжди допоможуть навіть найвибагливішому читачеві вибрати книгу за інтересами, за шкільною програмою, запросять на захопливі масові заходи, організують цікаве дозвілля.

/Files/images/tsdb/IMG_8964_thumb.jpg

Для кращого орієнтування в фонді бібліотеки для користувачів завжди до послуг бібліотечні «навігатори» - каталоги та картотеки. Каталоги: абетковий, систематичний для учнів 3-4 класів, 5-6 класів та 7-9 класів; картотеки : систематична картотека статей, краєзнавча картотека, картотека письменників – лауреатів літературних премій.

Бібліотека надає великий спектр інформаційних, освітніх, комунікативних послуг, а також проводить цікаве дозвілля дітей в канікулярний період. При бібліотеці працює клуб марально-етичного спрямування «Добротворець» для учнів 5-7 класів та ляльковий театр «Теремок» для учнів 1-4 класів.

/Files/images/tsdb/oo_thumb.jpg

Місія бібліотеки :

- розширювати і поглиблювати поняття громадянськості ;

- розвивати у дітей прагнення бути свідомими громадянами України;

- виховувати любов до рідного краю, його традицій і обрядів;

- формувати людяність, милосердя, працьовитість.

/Files/images/tsdb/qaz_thumb.jpg

Дитяча бібліотека – це й центр інтелектуального, корисного відпочинку, де до уваги користувачів завжди цікаві і захоплюючі заходи:

Історико-героїчна подорож «Незалежна і єдина наша ненька Україна»

Інтелектуальний турнір «Стежинами рідного краю»

Веселковий калейдоскоп «Яскрава, весела, щаслива, завзята дитинства планета крилата»

Музично-поетичний званвечір «Хай на світі більше щастя стане»

Майстер-клас «Наші гарні витинанки для Сашка і для Оксанки»

Музичний хіт-ринг «Над моїм краєм, над моїм містом пісня лунає голосом чистим»

Сімейний марафон «Здорова родина – успішна дитина»

Екологічний ярмарок «Пернатий спецназ»

День знань «У царстві Розуму із книгою крокуй»

/Files/images/tsdb/Izobrazhenie_030_thumb.jpg

Всіх , хто любить читати, прагне здобути знання та вдосконалювати себе і світ навколо себе запрошуємо до бібліотека, де спілкування з книгою безмежне, де панують затишок, гарний настрій і знання.

Наша адреса:

Вул. Небесної сотні буд.6
(відділ обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів)
Вул. Європейська буд. 33
(відділ обслуговування учнів 5-9 класів)

Ми працюємо:

З 9.00 до 18.00 год
Вихідний день - неділя
Кiлькiсть переглядiв: 223