Бібліотека-філія №2

Плине час, змінюється життя і суспільство, іншим стає формат книг, але бібліотека як і раніше залишається джерелом знань, Вашим надійним другом і помічником.
Історія бібліотеки-філії №2 розпочалася в 1967 році. На території житлового масиву ШЕД-890 за адресою: вул. Магістральна будинок 11 була відкрита книгозбірня.
/Files/images/bf2/111.gif
Першим завідуючим бібліотекою був призначений Панасенко Борис Петрович. Та не тільки в бібліотеці читачі мали змогу познайомитися з цікавими книгами, заклад мав пункт видачі літератури при клубі Софіївської слобідки ( завідувач Мешковський А. К.)

Розміщена бібліотека-філія № 2 в віддаленому, але густозаселеному, мікрорайоні. Поряд з бібліотекою розташовані новий житловий масив ,районна лікарня, шляхово-експлуатаційна дільниця, Національний університет садівництва, Інститут коренеплідних культур, ЗОШ №9, школа-інтернат, дошкільний навчальний заклад №21.
Бібліотека обслуговує понад 2200 читачів.до їх послуг універсальний книжковий фонд - 17000 примірників.

Привітно зустрічають читачів і допомагають у пошуку необхідної інформації чи книги завідуюча бібліотекою Гладка Світлана Леонідівна та бібліотекар Галда Тетяна Іванівна.
Дитячий відділ обслуговує учнів 1 - 9 кл. та дітей дошкільників, яким бібліотекарі допомагають знайти відповіді на різноманітні питання, змістовно проводити свій вільний час,розвивати творчі здібності . Згідно програми «Ростемо читачами» учні загальноосвітньої школи №9 , школи-інтернату, дошкільнята ДНЗ №21 приймають активну участь у проведенні різноманітних ранків, годин спілкування, презентацій книг та інш.
Творчо обдаровані користувачі бібліотеки оранізували при книгозбірні клуб "Умілі руки", на засіданнях якого обмінюються досвідом своєї діяльності , презентують вироби, зустрічаються з творчою елітою міста.

В читальній залі до послуг користувачів великий довідковий фонд літератури, новини періодики, картотека журнальних та газетних статей, краєзнавча картотека.

На абонементі читачі мають змогу отримати додому різноманітну літературу: природничу, науково-популярну, суспільно-політичну, художню та ін. Бібліотекарі завжди нададуть допомогу при роботі з алфавітним та систематичним каталогами.

Завітайте до нашої бібліотеки!

Ми працюємо:
з 9.00 до 18.00
Вихідні дні - неділя,
понеділок

Кiлькiсть переглядiв: 232